yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6 7 8

Vybavení a služby

  • Zahrada/park
  • Restaurace
  • Terasa

Penzion Golf

Náměstí T. G. Masaryka 54, 391 65 Bechyně


Penzion Golf nabízí 15 nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojů (30 pevných lůžek) s možností dalších přistýlek. Pokoje jsou dle standardu 3* vybaveny stylovým rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, TV se satelitním příjmem. Snídaně, které jsou v ceně ubytování, se připravují v restauraci v přízemí pensionu. Na přání je možná donáška snídaně na pokoj, či její připravení na terase pensionu s příjemným výhledem přímo na golfový green.


Historie
Přímo uprostřed golfového hřiště nedaleko Bechyně je zachována starobylá budova zámeckého vzhledu, která měla původně věž. Budova obsahuje starší zdivo a byla barokně přestavěna. Podle ústního tvrzení se pravděpodobně jedná o původní tvrz vladyků z Černic. Obec Černice byla při budování obory Petrem Vokem zrušena a tvrz tehdy byla pravděpodobně využita jako lovecký zámeček v oboře.

Restaurace Golf
Pro hosty je k dispozici zázemí restaurace Golf s kapacitou 30 osob a s nabídkou teplé i studené kuchyně po celý den. V letních měsících se nabízí možnost grilování na terase či dle přání uspořádání brunche, pikniku nebo třeba jen tak snídaně v trávě. V restauraci je krb, který dotváří příjemnou kulisu pro večerní posezení. Součástí restaurace je i předzahrádka vedle pensionu, která skýtá zázemí nejen pro golfisty. Je umístěna hned vedle putting greenu.
Pension nabízí i prostory uzavřeného dvora, které mohou být využity pro různé gastro akce jako např. rauty, grilování apod.


Rezervaci ubytování v tomto hotelu proveďte online formulářem (viz níže).
V případě speciálních požadavků (větší počet pokojů, než je v nabídce, firemní pobyty apod.) pište na reservations@yonad.cz nebo volejte +420 412 554 286

 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´